Ogólne Dla rodzica Matura Egzamin zawodowy Praktyka i kursy zawodowe

Dla rodzica

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI -

w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Data

Tematyka zebrania

Rodzice:

21.09.2017

zebranie informacyjne rodziców wszystkich klas

Klas I-IV

zebranie plenarne Rady Rodziców

Rada Rodziców

21.11.2017

zebranie na temat prognozowanych ocen w I półroczu roku szkolnego

Klas I-IV

09.01.2018

zebranie informujące o wynikach nauczania w I półroczu

Klas I-IV

27.03.2018

zebranie rodziców uczniów klas maturalnych nt. prognozowanych ocen końcowych

Klas IV

22.05.2018

zebranie rodziców uczniów klas pozostałych, nt. prognozowanych ocen końcowych

Klas I-III

Wszystkie zebrania odbywają się w budynku głównym szkoły i rozpoczynają się o godzinie 16.00 w budynku głównym szkoły. Nauczyciele niebędący wychowawcami są do dyspozycji rodziców w trakcie i po zebraniach. Wychowawcy w zależności od potrzeb mogą zorganizować dodatkowe spotkania w dowolnym terminie.


KONTAKT NAUCZYCIELI Z RODZICAMI w roku szkolnym 2017/18

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.

Bańska- Polewka Małgorzata

 

 

 

2.

Chmara Anna

piątek

9.50- 10.35

Sala gimnastyczna

3.

Chylak Małgorzata

poniedziałek

11.00- 11.30

206

4.

Dobrowolski Mariusz

 

 

 

5.

Gregor Maria

wtorek

13.30- 14.15

301

6.

Jaroszewicz Renata

czwartek

10.55- 11.40

Pokój nauczycielski/ 03

7.

Jania Renata

poniedziałek

8.00- 8.45

Pokój nauczycielski/ 210

8.

Kloc Andrzej

 

 

 

9.

Konopnicki Maciej

piątek

8.00- 8.45

Pokój nauczycielski

10.

Kowalczyk Małgorzata

środa

10.50- 11.40

Pokój nauczycielski/ 11

11.

Kozik Teresa

czwartek

11.00 - 11.45

Pokój nauczycielski/108

12.

Krupa Beata

wtorek

9.40- 10.35

103

13.

Ksenycz-Grabkowska Grażyna

czwartek

10.35- 11.20

212

14.

Kwiatek Marcin

poniedziałek

9.50- 10.35

204

15.

Malanowska Ewa

piątek

11.00-12.10

pokój nauczycielski

16.

Matuszewski Szymon

środa

11.50- 12.35

Pokój nauczycielski

17.

Morawska Beata

środa

9.00- 9.40

Pokój nauczycielski

18

Paradiuk Marta

 

 

 

19.

Patla Bartosz

piątek

9.50- 10.35

02

20.

Pukal Arleta

wtorek

8.00- 8.45

105

21.

Sucka Irena

czwartek

9.50- 10.35

105

22.

Słotwińska Renata

 

 

 

23.

Szeredega- Krawczyk Edyta

czwartek

11.50- 12.35

202

24.

Szmidt Beata

środa

14.25- 15.10

05

25.

Szwaja Radosław

czwartek

12.45- 13.30

Sala gimnastyczna

27.

Szwarc Marcin

czwartek

12.45- 13.30

Sala gimnastyczna

28.

Walkowiak Wojciech

środa

10.55- 11.40

205

29.

Wiśniewski Grzegorz

wtorek

10.40- 11.40

209

30.

Zakrzewski Krzysztof

 

 

 

31.

Żuk Joanna