Ogólne Dla rodzica Matura Egzamin zawodowy Praktyka i kursy zawodowe

Dla rodzica

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI -

w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Data

Tematyka zebrania

Rodzice:

17.09.2019

zebranie informacyjne rodziców wszystkich klas

Klas I-IV

zebranie plenarne Rady Rodziców

Rada Rodziców

20.11.2019

zebranie na temat prognozowanych ocen w I półroczu roku szkolnego

Klas I-IV

23.03.2020

zebranie rodziców uczniów klas maturalnych nt. prognozowanych ocen końcowych

Klas IV

21.05.2020

zebranie rodziców uczniów klas pozostałych, nt. prognozowanych ocen końcowych

Klas I-III

Wszystkie zebrania odbywają się w budynku głównym szkoły i rozpoczynają się o godzinie 16.00 w budynku głównym szkoły. potrzeb mogą zorganizować dodatkowe spotkania w dowolnym terminie.


KONTAKT NAUCZYCIELI Z RODZICAMI w roku szkolnym 2019/20

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.

Budnik Krystyna

środa

10.40  – 10.55

gabinet 107

2.

Chmaj Ewa

wtorek

10.40 – 10.55

gabinet 04

3.

Chmara Anna

poniedziałek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

4.

Chylak Małgorzata

poniedziałek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

5.

Dobrowolski Mariusz

piątek

10.35 – 10.55

gabinet 208

5.

Gregor Maria

czwartek

9.50 – 10.35

gabinet 3

6.

Jania Renata

wtorek

15.10 – 15.20

gabinet 210

7.

Jaroszewicz Renata

czwartek

9.50 – 10.35

gabinet 203

8.

Kloc Andrzej

środa

8.55 – 9.40

gabinet 210

9.

Kościelny Paweł

poniedziałek

12.30 – 13.00

pokój nauczycielski

10.

Kowalczyk Małgorzata

środa

8.45 – 8.55

pokój nauczycielski

11.

Kozik Teresa

czwartek

9.50 – 10.30

pokój nauczycielski

12.

Krupa Beata

wtorek

9,50 – 10.35

gabinet 4

13.

Ksenycz-Grabkowska Grażyna

poniedziałek

12.45 – 13.30

gabinet 212

14.

Kwiatek Marcin

piątek

8.55 – 9.30

gabinet 204

15.

Matuszewski Szymon

poniedziałek

12.45 – 13.30

pokój nauczycielski

16.

Morawska Beata

poniedziałek

8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

17.

Patla Bartosz

czwartek

10.55 – 11.40

gabinet 105

18.

Pukal Arleta

wtorek

10.55 – 11.40

gabinet 211

19.

Szeredega- Krawczyk Edyta

wtorek

10.55 – 11.40

gabinet 202

20.

Szmidt Beata

wtorek

14.25 – 15.10

gabinet 104

21.

Szwaja Radosław

poniedziałek

11.50 – 12.35

sala gimnastyczna

22.

Szwarc Marcin

czwartek

9.50 – 10.35

sala gimnastyczna

23.

Walkowiak Wojciech

środa

10.55 - 11.40

gabinet 205

24.

Wiśniewski Grzegorz

czwartek

8.55 – 9.40

gabinet 209

25.

Zakrzewski Krzysztof

wtorek

11.50 -12.35

gabinet 208

26.

Zabłocki Antoni

wtorek

11.40 – 12.35

pokój nauczycielski

27.

Zdebelak Krzysztof

środa

12.40 - 13.10

gabinet 003

28.

Zielonka Agnieszka

środa

15.10 – 15.20

gabinet 107

29.

Żuk Joanna

poniedziałek

10.55 – 11.40

gabinet 102