Ogólne Dla rodzica Matura Egzamin zawodowy Młodociany pracownik

Dla rodzica

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI -

w roku szkolnym 2021/2022

Data

Tematyka zebrania

Rodzice:

08.09.2021

zebranie informacyjno – organizacyjne rodziców wszystkich klas

Wszystkich klas

20.09.2021

zebranie plenarne Rady Rodziców – wybór Rady Rodziców

Rada Rodziców

18.11.2021

zebranie na temat prognozowanych ocen w I półroczu roku szkolnego

Wszystkie klasy

24.03.2022

zebranie rodziców uczniów klas maturalnych nt. prognozowanych ocen końcowych

Klasy IV

19.05.2022

zebranie rodziców uczniów klas pozostałych, nt. prognozowanych ocen końcowych

Wszystkie klasy


Wszystkie zebrania odbywają się w budynku głównym szkoły i rozpoczynają się o godzinie 16.00 w budynku głównym szkoły. potrzeb mogą zorganizować dodatkowe spotkania w dowolnym terminie.


 

KONTAKT NAUCZYCIELI Z RODZICAMI w roku szkolnym 2021/2022

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1.

Bednarek Urszula

Środa

12:45-13:30

Sala 108 / pokój nauczycielski

2.

Bobrowska Mirosława

Czwartek

9:50-10:35

pokój nauczycielski

3.

Chmara Anna

Środa

11:50-12:35

Sala gimnastyczna

4.

Chylak Małgorzata

Środa

13:40-14:20

Pokój nauczycielski

5.

Dobrowolski Mariusz

Piątek

10:35-10:55

Pokój nauczycielski

6.

Gregor Maria

Poniedziałek

12:45-13:30

Sala 3

7.

Jania Renata

Środa

9:50-10:35

210/pokój nauczycielski

8.

Jaroszewicz Renata

Czwartek

9:50-10:35

107/ pokój nauczycielski

9.

Kloc Andrzej

środa

11:50- 12:35

Sala 4

10.

Kowalczyk Małgorzata

Piątek

10:55-11:30

Sala 11/pokój nauczycielski

11.

Kozik Teresa

Czwartek

12:35- 13:20

pokój nauczycielski

12.

Krupa Beata

Poniedziałek

10:55-11:40

Warsztaty gastronomiczne

13.

Ksenycz-Grabkowska Grażyna

Wtorek

10:55-11:40

212 / pokój nauczycielski

14.

Kwiatek Marcin

Poniedziałek

10:55-11:40

204/ pokój nauczycielski

15.

Kaźmierczak Beata

Czwartek

11:50-12:35

Pokój nauczycielski

16.

Matuszewski Szymon

Czwartek

9:50- 10:35

203/ pokój nauczycielski

17.

Morawska Beata

Piątek

10:55-11:40

Pokój nauczycielski

18.

Mucha Zbigniew

Piątek

8:55-9:40

Pokój nauczycielski

19.

Najdek Marzena

Poniedziałek

7:00 – 9:00

Pokój nauczycielski

20.

Padula- Kaczorowska Malwina

Wtorek

9:50-10:35

Pokój nauczycielski

21.

Patla Bartosz

Poniedziałek

14:35-15:10

Pokój nauczycielski

22.

Pukal Arleta

Środa

11:50-12:35

211 / pokój nauczycielski

23.

Sucka Irena

Poniedziałek

10:55-11:40

Pokój nauczycielski

24.

Szeredega Edyta

Piątek

8:55-9:40

202

25.

Szwaja Radosław

czwartek

9.00-10.00

Sala gimnastyczna

26.

Szwarc Marcin

Środa

10:55-11:40

Sala gimnastyczna

27.

Walkowiak Wojciech

Piątek

9:50- 10:35

205/ pokój nauczycielski

28.

Wiśniewski Grzegorz

czwartek

godz 10.50.11.40

sala 209

29.

Wypasek Tomasz

Poniedziałek

9:40 do 10:00

Pokój nauczycielski

30.

Zakrzewski Krzysztof

Wtorek

8:55-9:40

05

31.

Zdebelak Krzysztof

wtorek

15:10-15:30

02

32.

Żuk Joanna

Piątek

8:55-9:40

102/pokój nauczycielski