• „Mega Kanapka”

• W ramach obchodów jubileuszu 70-lecia ZST i B w Szprotawie, uczniowie naszej szkoły przygotują jubileuszową „Mega Kanapkę” o długości 70m. Impreza kulinarna odbędzie się 5 października w środę o godzinie 12.00  na szprotawskim rynku. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich klas do aktywnego i kreatywnego zaangażowania we wspólne, wiekopomne dzieło i zaprezentowania swoich umiejętności kulinarnych. Wśród uczestników zabawy zostanie rozstrzygnięty „Konkurs na najlepszą kanapkę”.

Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy, a mieszkańców Szprotawy do degustacji kanapek.

• Wielki sukces naszego ucznia

• Mateusz Durczak  uczeń klasy drugiej technikum brał udział w Mistrzostwach Polski w Kajak Polo w Chełmży, gdzie zdobył srebrny medal wraz ze swoją drużyną. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

• Pierwszy dzień roku szkolnego juz za nami. Były powitania naszych obecnych uczniów, nauczycieli , pracowników oraz tych, którzy zaczynają dopiero naukę w naszej szkole. Były gratulacje dla uczniów i nauczycieli za bardzo dobre wyniki egzaminów maturalnych i zawodowych za rok szkolny 2021/2022.

Wszystkim zyczymy spokojnego i udanego roku szkolnego 2022/2023