• Wyniki matur

Wyniki matur i świadectwa maturalne są do odbioru w sekretariacie uczniowskim na parterze od 5 lipca 2021

Osoby, które nie zdały jednego obowiązkowego przedmiotu mają prawo do poprawki w sierpniu. Druk wniosku o maturę poprawkową jest dostępny w sekretariacie uczniowskim na parterze.

Wniosek należy złożyć do 12-go lipca 2021.

Absolwentom, którzy zdali egzamin maturalny serdecznie gratulujemy:).

• Wolne miejsca

Chcesz uczyć sie w Szkole Branżowej I-go stopnia i nie znalazłes jeszcze praktyki??

U nas są jeszcze wolne miejsca!!!

W zawodzie KUCHARZ- praktyki odbywaja sie w szkole w nowoczesnych warsztatach gastronomicznych

W zawodzie ŚLUSARZ - praktyki odbywaja się w szkole.

W tych zawodach nie musisz mieć praktyk w załadach pracy !!!

• Zapraszamy Nauczycieli

Zapraszamy wszystkich pracowników szkoły oraz pracowników emerytowanych na spotkanie integracyjno-kulturalne w dniu 25 czerwca o godz. 18.00 w restauracji „Figaro” w Szprotawie. Prosimy o jednoznaczną deklarację udziału w spotkaniu do dnia 22 czerwca, do godz.12.00 (zgłoszenia telefoniczne: p. Wioletta Sadowska, tel. 793 388 669).

• Informacje o szczepieniach

• UWAGA !!! ZDAJĄCY EGZAMIN ZAWODOWY - WYTYCZNE PRZECIWPANDEMICZNE

Proszę zapoznać się z wytycznymi przeciw pandemicznymi w czasie egzmainów zawodowych i potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Prosimy o zastosowanie się do nich.

• Zaświadczenie o ocenie dla młodocianych pracowników

• Nawiązanie współpracy z Nord SYSTEM

Z przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła  nawiązała  współpracę z firmą NORD SYSTEMY NAPĘDOWE w Wiechlicach  w sprawie praktyk zawodowych dla uczniów technikum mechanicznego z Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Szprotawie.  Uczniowie będą odbywać praktyki miesięczne w fabryce silników  elektrycznych grupy NORD zlokalizowanej  w Wiechlicach. Zakład produkcyjny jest bardzo nowoczesny, a dział  obróbki mechanicznej, montażu oraz logistyki robi ogromne wrażenie i z pewnością pozwoli zdobyć nowe umiejętności i wiedzę zawodową praktykantom.

• Pożegnanie maturzystów 2021

Dziś kolejny rocznik absolwentów opuścił mury naszej szkoły.

Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia na maturze i egzaminach zawodowych.

A potem realizujcie swoje marzenia :)

Powodzenia !!!

• Dni otwarte 2021

W związku z pandemią w tym roku zapraszamy na Zdalne Dni Otwarte Szkoły

• Praca Zdalna Szkoły

W dniach od 31.03 do 09.04 Szkoła (nauczyciele i adminiastracja)  pracuje zdalnie, wszystkie sprawy prosze kierowac na adres meilowy zszsekretariat@wp.pl.

Sekretariat będize otwarty i dostępny dla interesantów w dniach:

• sekretariat na parterze  w dniach 1.04, 6.04, 8.04 w godzinach 9:00 - 12:00
    • sekretariat na I piętrze  w dniach 2.04, 7.04, 9.04 w godzinach 9:00 - 12:00
  • Wesołych Świat

• Terminy rekrutacji

• Konkurs

• Kursy dla uczniów

• Matury Próbne

Prosze zapoznać sie z wytycznymi epidemicznymi:

20210225_testy_diagnostyczne_wytyczne_epidemiczne.pdf​​​​​​​

• Zapraszamy do NAS

• Kursy zawodowe i logowanie do zajęc

uczniowie którzy uczestniczą w kursach zawodowych , prosimy o zapoznanie sie z zasadami funkcjonowania na lekcji na platformie Moodle

Zasady_funkcjonowania_na_lekcji_na_platformie_Moodle_na_strone-1.pdf

• Harmonogram Egzaminów Zawodowych

Sesja: Zima 2021r.

Szanowni uczniowie listy zdających uczniów są zamieszczone w ogłoszeniu dzienniku Librus.

• Informacje dotyczące egzaminu zawodowego.

Zdający przebywający za granicą lub poza miejscem zamieszkania potrzebujący zaświadczenia w celu dotarcia na egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe jest proszony o natychmiastowy kontakt na nr tel.683762411 w celu wydania zaświadczenia niezbędnego do podróży.

Zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi ustalono zasady wejść i wyjść do budynku szkoły w czasie trwania egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe od 12 do 17 stycznia 2021.

1. Do budynku szkoły w dniach trwania egzaminu mają wstęp tylko i wyłącznie osoby biorące udział w egzaminie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły ( administracja, obsługa)
    2. Zdający z zakresu podstawy programowej 2017 EE.08 i AU.35 oraz AU.20 wchodzą wejściem głównym do szkoły, zachowując dystans 1,5 m do siebie.
    3. Zdający z zakresu podstawy programowej z 2012 ( E.14,T.6, M.44) wchodzą wejściem bocznym od strony gastronomii, zachowując dystans 1,5m od siebie.
    4. Pracownicy szkoły i nauczyciele wchodzą wejściem bocznym od strony boiska.
    5. Zdający posiadają własne długopisy czarne, kalkulator prosty , mają maseczkę i rękawiczki.
    6. Miejsce na odłożenie rzeczy przyniesionych przez siebie w dniu 12.01.2021 to:
    7. a) własny samochód, szafka szkolna lub sala 208 - dla zdających w gab.206 ( EE.08,AU.35, AU.20)
    8. b) własny samochód, sala 105 - dla zdających w gab.104 ( E.14, T.6, M.44)
    9. Przyniesione dodatkowe rzeczy należy pozostawić w szafce lub sali 208 czy 105 i zapakować do worka. Worek opisać imieniem i nazwiskiem na naklejce.
    10. W dniach pozostałych ze względu na małą ilość zdających, rzeczy zdających pozostawiamy w sali obok, czyli:
    11. a) zdający część praktyczną z AU.35 w sali 211 pozostawiają rzeczy w własnym samochodzie lub gabinecie 212 lub szafce,
    12. b) zdający cześć praktyczną z M.44 w sali 004 pozostawiają rzeczy w własnym samochodzie lub 005,
    13. c) zdający cześć praktyczną E.14 w sali 210 pozostawiają rzeczy w własnym samochodzie lub sali 212

W załączeniu

Wytyczne_GIS_dotyczace_zdajacych_egzamin_zawodowy_w_sesji_zima.docx