• Dni Otwarte

• Dni otwarte za nami. Było super, juz wiemy ze z niektórymi spotkamy sie we wrzesniu :) zapraszamy na  fotorelacje.

• DNI OTWARTE

• W dniach 26-27 kwietnia 2022 zapraszamy na dni otwarte. :)

Ósmoklasisto masz okazje poznac społeczność szkolną, zapoznać sie z kierunkami kształcenia i poznac szkołę

• Wizyta w Domu Dziecka

• Wolontariusze z naszej szkoły udali się  wizytą i darami serca do Domu Dziecka w Bolesławcu, dla którego zorganiowali kiermasz ciast. Wszystkim, którzy brali udział serdecznie dziękujemy i przesyłamy życzenia od wspaniałych dzieciaków

• Dzień Matematyki 2022

• 1 kwietnia 2022r, w Zespole Szkół Technicznych i Branżowych w Szprotawie, trzynasty raz uczniowie świętowali SZKOLNY DZIEŃ MATEMATYKI biorąc udział w konkursach „Mistrz rachunków” oraz turnieju zespołowym.  Odbyła się także wystawa fotografii uczniów pod hasłem „Matematyka wokół nas”                                                                                                                                                                                              W Turnieju zespołowym I miejsce zajęła klasa 1Pci w składzie:

1. Grzesiowski Aleksander
            2. Guzik Jakub
            3. Saturski Kacper
            4. Szałas Mateusz
            5. Ślifierz Gracjan

II miejsce klasa 3Pai

1. Bartosz Bartłomiej
            2. Bednar Wiktoria
            3. Durdević Dejan
            4. Nowak Kewin
            5. Wardziak Jakub

III miejsce klasa 2Pdc

1. Gaj Julia
            2. Jachimek Katarzyna
            3. Kowalczyk Kaja
            4. Marczenia Tymoteusz
            5. Ślecki Dominik

Finałowa trójka konkursu „Mistrz rachunków” wykazała się bardzo dobrą biegłością w rachunkach:

I miejsce zajęła Katarzyna Buryła  uczennica klasy 3 Pdc

II miejsce Wiktoria Antoniak uczennica klasy 3 Pdc

III miejsce Dominika Jarzębowska i Adrian Dobrzański uczniowie klasy 3 Pdc

W konkursie pod hasłem „Matematyka wokół nas”. Dużą przewagą głosów zwyciężyła fotografia Huberta Chuchry ucznia klasy 4Tci

Podziękowania wszystkim uczestnikom konkursów i  zaangażowanym w organizację konkursu. Nauczyciele matematyki.